حباب پدیدۀ طبیعی بسیار جذاب، با کاربرد گسترده در ساخت سازه های خلاقانه

حباب پدیدۀ طبیعی بسیار جذاب، با کاربرد گسترده در ساخت سازه های خلاقانه

تاکنون به نقشی که حباب در زندگی روزمره ما ایفا می کند، دقت کرده اید؟

با دقت به اطرافتان نگاه کنید ، می توانید حباب را ببینید؟ به آکواریم ماهی دقت کرده اید، که چگونه بسته های اکسیژن به کمک حباب وارد آکواریم می گردد؟حال ذهن خود را با پدیده ای که هر روز برای شما اتفاق می افتد ، به چالش بکشانید!!!

تا کنون دقت کرده اید ، هرگاه از صابون جهت شست و شوی دستانتان استفاده می کنید، تعداد زیادی حباب در دستان شما به وجود می آید که موجب شست و شوی بهتر دستانتان می شود؟

حباب پدیدۀ طبیعی بسیار جذابی است، که اگر در ساختمان وسایل الکترونیکی و مکانیکی مورد استفاده قرار گیرد، باعث پدید آمدن سازه های خلاقانه و هوشمندانه فراوانی می شود، که هر یک به موجب خود نقشی در پیشرفت زندگی ما بازی خواهند کرد.

امروز در سایت داناساز می خواهیم، شما را با یک نمونۀ عملی، از به کارگیری حباب در وسایل هوشمند آشنا کنیم.

به منظور شستن بهتر لباس توسط مواد شوینده ، می توان دمای آب جهت شست و شو را افزایش داد. اما افزایش دمای آب به بافت لباس آسیب می رساند. اما اگر ترکیب مواد شوینده و آب را به صورت حباب، مورد استفاده قرار دهیم، مواد شوینده به خوبی به بافت لباس نفوذ کرده و بدون نیاز به افزایش دمای آب، شست و شوی لباس با کیفیت بهتری صورت می گیرد.

بنابراین نه تنها به لباس در هنگام شست وشو آسیب کمتری می رسد، بلکه با جلوگیری از افزایش دمای آب، که به واسطه آن نیازمند صرف انرژی هستید، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی کرده اید. ویدئویی که در ادامه به نمایش گذاشته شده است، کاربرد خلاقانه حباب، در ماشین لباسشویی را به خوبی نشان داده است.

ایده ها و نظرات خودتان را، در مورد همین مطلب وکاربردهای خلاقانه حباب، که به بالا بردن کیفیت زندگی کمک می کند، پس از ثبت نام در سایت داناساز ، با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.